Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Ksylofony

GOLDON 10102 Metalofon 13+3-tonowy GOLDON 10102 Metalofon 13+3-tonowy
Producent: Goldon
Cena: 1 177,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
GOLDON 11032 Metalofon 12-tonowy GOLDON 11032 Metalofon 12-tonowy
Producent: Goldon
Cena: 88,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
GOLDON 11038 Metalofon 12+3-tonowy GOLDON 11038 Metalofon 12+3-tonowy
Producent: Goldon
Cena: 115,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
GOLDON 11172 Metalofon 13+3-tonowy GOLDON 11172 Metalofon 13+3-tonowy
Producent: Goldon
Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
GOLDON 11220 Ksylofon drewniany 15-tonowy GOLDON 11220 Ksylofon drewniany 15-tonowy
Producent: Goldon
Cena: 369,00 zł
zobacz więcej

Nikogo nie trzeba przekonywać, że muzyka jest piękna. Uwielbiamy jej słuchać i przebywać w jej otoczeniu, ale czy zastanawialiśmy się kiedyś nad tym jakie aspekty wpływają na jej piękno?
Są różne gatunki muzyczne, w których gustują różne osoby, ale każdy z nas zwraca uwagę na brzmienie, a to pochodzi z instrumentów. Właśnie dlatego warto przykładać dużą uwagę do tego jak brzmią instrumenty które wybieramy. Czasem przed kupnem wybranego instrumentu dobrze jest zastanowić się nad jakąś alternatywą dla niego, ponieważ zawsze może znaleźć się instrument, który będzie nam bardziej odpowiadał niż ten, który miał być naszym pierwszym wyborem. Jako przykład może posłużyć drewniany ksylofon, na którym gra się zupełnie tak samo jak na cymbałkach. Ksylofon posiada jednak znacznie cieplejsze brzmienie, a w dodatku nie jest tak głośny, dzięki czemu jest także doskonałym wyborem na instrument dla dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl