Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Talerze

Samodzielne talerze perkusyjne, to instrument muzyczny bez którego żadna orkiestra dęta nie mogła by się obyć. Talerze w orkiestrze mają za zadanie przede wszystkim utrzymanie równego pulsu przy jednoczesnym akcentowaniu mocnych części taktu. Trudno również też  wyobrazić sobie brzmienie jakiegokolwiek zespołu rozrywkowego z perkusją, która niemiałby talerzy. Talerze perkusyjne inaczej nazywane są też czynelami, które są integralną i nierozłączną częścią całości zestawu perkusyjnego. Również wśród najmłodszych instrumenty te cieszą się bardzo dużą popularnością. Bez wątpienia należą nie tylko do najgłośniejszych, ale i do najbardziej efektownych instrumentów.

Talerze perkusyjne dla dzieci są zazwyczaj niewielkich rozmiarów. Przy talerzach mamy specjalne uchwyty, które służą do trzymania ich. Na talerzach gramy uderzając jeden talerz o drugi w określonym rytmie i tempie. Podczas gry wykorzystuje się różne techniki uderzeń. Jak np.: chcemy uzyskać długie pełne brzmienie, to powinniśmy w taki sposób zagrać talerzami, by odbiły się od siebie. Jeżeli natomiast je zdusimy, to uzyskamy krótki, głuchy dźwięk.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl