Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Dotacja na instrumenty muzyczne w przedszkolu

Dotacja na instrumenty muzyczne w przedszkolu

Lekcje muzyki odbywają się w wielu przedszkolach w całej Polsce, a aby były możliwe, konieczne jest odpowiednie wyposażenie, czyli w tym przypadku instrumenty muzyczne. Przedszkola bardzo często mają mocno ograniczony budżet z powodu licznych wydatków, dlatego zakup odpowiedniej liczby instrumentów muzycznych nie jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać.

Istnieją jednak sposoby na to, aby uzyskać dofinansowanie na potrzebny sprzęt. Część z nich polega na dotacjach ze strony osób prywatnych, a pozostałe opierają się o programy rządowe, z których skorzystać może wiele placówek.

Dotacja na wyposażenie pracowni muzycznej

Dotacja na wyposażenie pracowni muzycznej

Założenie własnej pracowni muzycznej, w której można prowadzić sesje nagraniowe to dla wielu osób kwestia, która pozostaje w strefie marzeń. Nie ma co ukrywać, że takie przedsięwzięcie jest bardzo kosztowne. Trzeba bowiem posiadać odpowiednio dużą salę, którą nierzadko trzeba wyposażyć w panele akustyczne. To jednak dopiero początek, bo pracownia muzyczna nie może się obejść bez sprzętu, takiego jak miksery, rejestratory, klawiatury sterujące, oprogramowanie i wiele innych.

Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Terkotki

Terkotka Corvus Terkotka Corvus
Producent: Corvus
Cena:

22,00 zł

szt.
zobacz więcej
Terkotka podwójna GOKI (61891) Terkotka podwójna GOKI (61891)
Producent: Goki
Cena:

15,80 zł

szt.
zobacz więcej
Terkotka pojedyncza GOKI (61893) Terkotka pojedyncza GOKI (61893)
Producent: Goki
Cena:

12,70 zł

szt.
zobacz więcej

Dzieci bardzo często nudzą się swoimi zabawkami, przez co rodzice głowią się nad tym jaka zabawka będzie dla nich odpowiednia. Czasem zabawki w ogóle nie są potrzebne aby dziecko dobrze się bawiło. Do zabawy potrzebny jest dobry pomysł i kreatywność rodziców, ponieważ w ten sposób nasza pociecha będzie miała zajęcie na cały dzień, więc o nudzie nie będzie mowy.

Bardzo dobrym pomysłem są tradycyjne zabawki drewniane, które są doskonałą alternatywą dla tych wszystkich nowinek XXI wieku. Warto pomyśleć o jakimś tradycyjnym instrumencie muzycznym. Takim dobrym wyborem może być terkotka drewniana. Jest to instrument perkusyjny, podobny do kołatka instrument, którym należy kręcić w celu uzyskania dźwięku. Terkotka jest instrumentem bardzo łatwym w użyciu, dzięki czemu dziecko nie będzie miało problemów z jej używaniem. Dodatkową zaletą terkotki jest jej niska cena i charakterystyczne brzmienie. Używając tego instrumentu, nasza pociecha będzie miała zapewnioną dobrą zabawę, a dodatkowo będzie polepszać sobie koordynację ruchową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl