Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Janczary / dzwoneczki

Janczary dzwonki to bardzo ciekawy instrument muzyczny należący do grupy instrumentów perkusyjnych składający się najczęściej z kilku lub kilkunastu połączonych ze sobą dzwonków. Janczary stanowiły nieodzowny element kultury między innymi na Podhalu, gdzie zdobiły powozy oraz sanie spacerowe. W muzyce natomiast mogą one stanowić doskonałe uzupełnienie muzyczne większego instrumentarium muzycznego.

Janczary dla dzieci możemy spotkać w różnej formie między innymi przypięte do taśmy z uchwytem do trzymania, na taśmie owijanej na rączce dziecka lub przyczepione do chwytaka. Charakterystyczne brzmienie zestawu dzwonków może stanowić doskonałą zabawę dla najmłodszych. Janczary dźwięk swój zawdzięczają przede wszystkim materiałowi z jakiego zostały zbudowane. Najczęściej wykorzystuje się różne stopy metali i w zależności od jakości danego materiału, takie uzyskamy brzmienie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl