Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Inne

Ćwierkający gliniany ptaszek GOKI (15230) Ćwierkający gliniany ptaszek GOKI (15230)
Producent: Goki
Cena: 5,50 zł
zobacz więcej
Drewniany gwizdek kaczka Corvus Drewniany gwizdek kaczka Corvus
Producent: Corvus
Cena: 22,00 zł
szt.
zobacz więcej
Flet nosowy Flet nosowy
Producent: Corvus
Cena: 38,00 zł
szt.
zobacz więcej
Glissando plastikowe Corvus Glissando plastikowe Corvus
Producent: Corvus
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
GOLDON 40109 Kazoo GOLDON 40109 Kazoo
Producent: Goldon
Cena: 8,00 zł
szt.
zobacz więcej
Muzyczne Łyżki Trophy Muzyczne Łyżki Trophy
Cena: 39,00 zł
zobacz więcej

Instrumenty muzyczne dzielą się na szereg różnych rodzajów i do jednych z nich należą przeszkadzajki muzyczne. Możemy wyodrębnić dwa podstawowe rodzaje przeszkadzajek: te o określonej wysokości dźwięku i te o nieokreślonej wysokości dźwięku. Do przeszkadzajek należą przede wszystkim instrumenty perkusyjne, które odpowiadają za urozmaicenie rytmu muzycznego. Instrumenty przeszkadzajki są zazwyczaj prostej budowy i zaliczymy do nich między innymi takie instrumenty jak: shakery czy kastaniety. Ciekawym i niecodziennym instrumentem o nieokreślonej wysokości dźwięku jest kokoriko. Gra na nim polega na poruszaniu końcami instrumentu, dzięki czemu uzyskamy bardzo charakterystyczny dźwięk powstały poprzez stukanie o siebie drewnianych płytek. Jeżeli natomiast szukamy instrumentu do tworzenia melodii, wówczas warto zastanowić się nad wyborem okrągłego ksylofonu. Różni się on od standardowego ksylofonu sposobem umocowania sztabek drewnianych. Brzmienie tego instrumentu jest ciepłe i przyjemne dla ucha.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl