Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Akcesoria muzyczne

Muzyka jest fantastycznym światem dźwięków, który uwielbiany jest przez każdego. Nie trzeba być muzycznym koneserem aby czerpać radość z muzyki i coraz więcej osób decyduje się na to aby muzykę grać samodzielnie. Cieszy fakt, że wśród tej grupy znajduje się coraz więcej dzieci, ponieważ muzyka nie tylko jest wspaniałą zabawą, ale także rozwija i kształci. Akcesoria muzyczne znajdujące się w naszym sklepie mogą wzbogacić i uzupełnić Państwa instrumentaria. Możecie Państwo m.in. dokupić specjalne oktawatory do Bum Bum Rurek zwiększające możliwości dźwiękowe instrumentu. W ofercie mamy również dedykowany stojak na rurki, dzięki któremu każda z poszczególnych rurek, będzie miała swoje miejsce.

Znajdziecie Państwo również praktyczne gadżety muzyczne takie jak naklejki, którymi można oznakować literowo poszczególne wysokości dźwięków na dzwonkach czy klawiszach pianina. W naszym asortymencie znajdziecie również pokrowce na Bum Bum Rurki czy pałeczki do grania. Akcesoria muzyczne dla dzieci mają za zadanie przede wszystkim wspomóc grę na instrumentach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl