Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Trąbki

GOLDON 40109 Kazoo GOLDON 40109 Kazoo
Producent: Goldon
Cena: 8,00 zł
szt.
zobacz więcej

Są instrumenty, które jako pierwsze przychodzą nam na myśl, jeśli ktoś wymówi nazwę danej grupy instrumentów. Dla klawiszowych będzie to z pewnością pianino, fortepian lub keyboard. Dla instrumentów strunowych szarpanych jest to gitara, a przedstawicielem instrumentów dętych jest najczęściej trąbka.

Trąbka jest niewielkich rozmiarów instrumentem, ale posiadającym wielkie i donośne brzmienie. Chociaż trąbka jest kojarzona przede wszystkim z muzyką jazzową, to instrument ten odnajdzie swoje miejsce w wielu innych gatunkach muzycznych. Mamy też kilka odmian tego instrumentu np.: trąbka sygnałowa, która nie posiada wentyli. Trąbka dla dzieci może być doskonałym wstępem do poznania przez dziecko tej grupy instrumentów. Instrumenty dęte należą do bardzo dużej rodziny i możemy je podzielić na dwie podstawowe grupy: instrumenty dęte blaszane i instrumenty dęte drewniane. O przynależności do danej grupy decyduje rodzaj ustnika. Trąbka zaliczana jest do tej pierwszej grupy instrumentów dętych blaszanych. Oczywiście zabawkowe trąbki dla najmłodszych dzieci są najczęściej wykonane z plastiku, ale mogą one stanowić wspaniały wstęp do świata prawdziwych instrumentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl