Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Dzieci bardzo często interesują się muzyką, a znaczna cześć z nich wykazuje także chęć grania na instrumencie. Wiele instrumentów nadaje się do nauki gry, jednak nie każdy instrument będzie odpowiedni, ponieważ niektóre z nich są zbyt trudne do gry, inne są zbyt duże dla małego dziecka, a pozostałe mogą być drogie, przez co nie każdy może sobie na nie pozwolić.
Na szczęście na rynku muzycznym jest coraz więcej instrumentów dla dzieci, a jednym z najpopularniejszych są Bum bum rurki. Wybierając pierwszy instrument dla dziecka, warto poszukać także czegoś, co pomoże mu w nauce gry. W przypadku wspomnianych wcześniej wybranych rurek mamy do wyboru  nie tylko podręczniki, ale także nuty, dzięki którym nasza pociecha nauczy się podstaw teorii muzycznej, oraz zacznie grać znane melodie. Szczególnie polecane są „Kolorowe kolędy na Bum bum rurki”, dzięki którym święta staną się bardziej magiczne i upłyną nam w towarzystwie przyjemnych dźwięków powstałym dzięki kolorowym rurkom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl