Opcje przeglądania
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Gitary / ukulele

Dzieci mają przeróżne zainteresowania, które potrafią zmieniać bardzo często. Bywa jednak tak, ż dziecko zupełnie traci głowę dla swojego zainteresowania, a wówczas rodzicom pozostaje wspierać swoją pociechę i cieszyć się z osiągnięć. Często bywa tak w przypadku muzyki, ponieważ muzyka dzieli się na wiele gatunków, a każdy z nich ma szansę na to, by trafić do serca młodego, przyszłego muzyka. Dzieci chętnie sięgają po instrumenty muzyczne, jednak wybór pierwszego instrumentu nie jest łatwy. Warto pozmawiać z pociechą na temat tego na jakim instrumencie chce grać. Chętnie wybierane są gitary, ale w przypadku dziecka warto wybierać mniejsze modele, na przykład takie jak gitara Encore E375, która posiada symbol  ¾, co oznacza, że jest ona mniejsza od standardowej gitary. Instrument ten w połączeniu z dobrym wzmacniaczem gitarowym daje bardzo przyjemne brzmienie, które dodatkowo zachęci dziecko do dalszej gry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl