Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Trójkąt muzyczny to jeden z wielu instrumentów muzycznych należących do grupy perkusyjnych. Wykonany jest z metalowego pręta wygiętego w kształt trójkąta, na którym gra się uderzając metalową pałeczką. Instrument ten wchodzi między innymi w skład sekcji instrumentów perkusyjnych orkiestry symfonicznej. Instrumenty perkusyjne jako całość stanowią największą grupę muzyczną i spotkamy je niemal w każdym gatunku i stylu muzycznym. Trójkąt muzyczny należy do tych mniejszych perkusjonaliów i bardzo często  wykorzystywany jest w muzyce klasyczne ale nie tylko, bo możemy go również spotkać w muzyce rozrywkowej czy ludowej.

Zatem trójkąt muzyczny dla dzieci może być takim doskonałym wstępem i zarazem wprowadzeniem dziecka w świat muzyki. Może on stanowić doskonale uzupełnienie większego składu muzycznego. Z takiego technicznego punktu widzenia gra na trójkącie nie należy do trudnych za to potrafi  sprawić dzieciom wiele radości. Dzięki charakterystycznemu brzmieniu możemy na nim tworzyć bardzo ciekawe i efektowne rytmy. Doskonale też współbrzmi z innymi instrumentami perkusyjnymi takimi jak np.: marakasy czy klawesy z którymi doskonale się uzupełnia.

Trójkąty

Trójkąt duży 16cm GOKI (61981) Trójkąt duży 16cm GOKI (61981)
Producent: Goki
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Trójkąt mały 10cm Corvus Trójkąt mały 10cm Corvus
Producent: Corvus
Cena: 22,00 zł
szt.
zobacz więcej
Trójkąt mały 10cm GOKI (UC004) Trójkąt mały 10cm GOKI (UC004)
Producent: Goki
Cena: 17,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl