Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Tamburyn, to ze wszystkich perkusyjnych instrumentów jeden z najbardziej znany instrumentów z tej grupy. Już w przedszkolu na zajęciach rytmiki dzieci mają z nim swój pierwszy kontakt. Tamburyn dla dzieci podobnie zresztą jak te przeznaczone dla dorosłych zbudowany jest z obręczy drewnianej lub plastikowej, w której to zamontowane są metalowe podwójne talerzyki, które uderzając o siebie podczas grania nadają charakterystyczne brzmienie temu instrumentowi. Dokonując wyboru tamburyna dla dziecka ważne jest, by dopasować odpowiedni rozmiar.  Dla tych najmłodszych dzieci najlepiej zakupić tamburyno małe i lekkie. Taki tamburynek będzie najwygodniejszy dla małego dziecka, które dopiero rozpoczyna swoją muzyczną przygodę.

Tamburyna i bębenki, należą do najczęściej zakupywanych przez placówki oświatowe instrumentów muzycznych. Koszt takich amatorskich instrumentów kształtuje się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, tak więc za stosunkowo nieduże pieniądze możemy nabyć instrument edukacyjny, który pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.

Tamburyna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl