Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Dzieci charakteryzują się dużą ciekawością, przez co interesują się wieloma rzeczami. Nie oznacza to jednak, że łatwo im znaleźć zainteresowanie, którym zajmowałyby się długo. Właśnie dlatego warto pomóc dziecku w znalezieniu jakiegoś hobby. Warto spróbować zainteresować dziecko muzyką, a konkretnie graniem na instrumencie. Jednym z najpopularniejszych instrumentów dla dzieci są Bum bum rurki, które przyciągnęły uwagę dzięki temu, że łatwo się na nich gra, a ich brzmienie jest przyjemne. Niezależnie od łatwości grania na danym instrumencie, warto zaopatrzyć się w odpowiednie podręczniki, które pomogą dziecku w nauce wielu znanych melodii.
Dobrym wyborem jest podręcznik „Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki” w którym znajdziemy wiele piosenek które możemy zagrać na tym instrumencie, oraz liczne zabawy, bo w końcu nauka przebiega najlepiej jeśli jest połączona z zabawą.

Podręczniki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl