Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Muzyka jest wspaniałą dziecina sztuki i graniczy z cudem znalezienie kogoś, kto szczerze przyzna, że jej nie lubi. Muzykę możemy usłyszeć wszędzie, dlatego jesteśmy otoczeni nią każdego dnia.
Słuchanie muzyki uspokaja, inspiruje i polepsza nasz nastrój. Warto zadbać o to, aby dzieci już od najmłodszych lat miało do czynienia z muzyką i zapoznało się z różnymi jej gatunkami.
Jeżeli dziecko chce nauczyć się grać na jakimś instrumencie lub już na jakimś gra, wówczas warto pomyśleć nad kupnem muzyki instrumentalnej, która zachęci dziecko do ćwiczeń i zainspiruje je. Dobrym przykładem jest płyta „Melodie ludowe CD – Bum bum rurki”. Na płycie znajdziemy znane utwory ludowe, które zostały zaaranżowane i zagrane na Bum bum rurkach oraz innych instrumentach przedszkolnych. Słuchając utworów znajdujących się na płycie, dziecko pozna znane utwory zagrane w nieco innej aranżacji.

Płyty CD / DVD

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl