Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Instrumenty dzielą się na różne rodzaje i grupy. Podstawowym podziałem są grupy takie jak instrumenty perkusyjne i te, za pomocą których stworzymy melodię. W przypadku wyboru instrumentu dla dziecka często kupuje się instrumenty perkusyjne, ponieważ dzieci czerpią dużo radości z gry na nich, a dodatkowo poprawiają swoje poczucie rytmu, które mogą już posiadać od urodzenia. Bardzo dobrym pomysłem na prezent dla dziecka będą instrumenty takie jak shakery, klawesy, mniejsze bębenki czy tamburyna.
Instrumenty perkusyjne nie zajmują dużo miejsca i w dodatku są niedrogie, dlatego warto wybrać więcej niż jeden instrument, ponieważ w ten sposób nasza pociecha będzie miała więcej możliwości muzycznych, a co za tym idzie, radość z gry będzie większa, a w dodatku nasze dziecko poprzez zabawę będzie się rozwijać.

PODAJ RYTM

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl