Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Nuty / śpiewniki / podręczniki

CD "Kolędy" Arka Noego CD "Kolędy" Arka Noego
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej

Pasja jest czymś, na co poświęcamy wiele czasu i starań. Należy jednak pamiętać, że pasję powinniśmy ciągle rozwijać i dotyczy to zarówno dorosłych pasjonatów, jak i dzieci. W przypadku muzyki można rozwijać się na różne sposoby, ale najważniejszym jest granie i posiłkowanie się wartościowymi materiałami pomocniczymi takimi jak poradniki opracowywane przez wydawnictwa książkowe zarówno te tradycyjne jak i te nowoczesne cyfrowe.

Pamiętajmy jednak, że nie każdy poradnik będzie odpowiedni dla dziecka, ponieważ wiele podręczników jest napisanych zawiłym językiem. Wydawnictwa dla dzieci zawierają natomiast nie tylko wiele cennych porad, teorii oraz ćwiczeń, ale są przede wszystkim napisane łatwym do zrozumienia dla dziecka językiem. Wydawnictwa muzyczne dla dzieci, które są do nabycia w naszym sklepie są bardzo skrupulatnie dopasowane do potrzeb i możliwości dziecka, tak by dziecko w jak najprostszy sposób mogło przysposobić określony materiał poprzez zabawę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl