Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Grupa instrumentów perkusyjnych jest bardzo szeroka, ponieważ perkusja to nie tylko duży zestaw złożony z bębnów i talerzy, ale także mniejsze instrumenty, znane jako perkusjonalia.
W skład perkusjonaliów wchodzą małe bębenki, shakery, grzechotki i wiele innych. Jeżeli mamy w planach poszerzenie swojego instrumentarium o sprzęt, który pomoże nam w tworzeniu sekcji rytmicznej, wówczas warto zastanowić się nad wyborem perkusjonaliów.
Dobrym wyborem są przeróżne dzwonki, ponieważ potrafią one wybrzmieć w bardzo ciekawy sposób. Instrumenty te różnią się między sobą także budową, lecz pomimo różnic, posiadają również wiele cech wspólnych. Każdy instrument brzmi dobrze, każdy jest łatwy w obsłudze, każdy nadaje si do grania przez najmłodszych, i co ważne – każdy z tych instrumentów jest niedrogi, dzięki czemu każdy muzyk może sobie pozwolić na zakup jakichś ciekawych perkusjonaliów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl