Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Instrumenty dęte

Ćwierkający gliniany ptaszek GOKI (15230) Ćwierkający gliniany ptaszek GOKI (15230)
Producent: Goki
Cena: 5,50 zł
zobacz więcej
Drewniany gwizdek kaczka Corvus Drewniany gwizdek kaczka Corvus
Producent: Corvus
Cena: 22,00 zł
szt.
zobacz więcej
Flet nosowy Flet nosowy
Producent: Corvus
Cena: 38,00 zł
szt.
zobacz więcej
Flet sopranowy plastikowy różowy transparentny Flet sopranowy plastikowy różowy transparentny
Producent: Goldon
Cena: 20,00 zł
zobacz więcej
Glissando plastikowe Corvus Glissando plastikowe Corvus
Producent: Corvus
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
GOLDON 40109 Kazoo GOLDON 40109 Kazoo
Producent: Goldon
Cena: 8,00 zł
szt.
zobacz więcej
Gwizdek ciuchcia Gwizdek ciuchcia
Producent: Corvus
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Gwizdek samba Gwizdek samba
Producent: Corvus
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piszczałka mini trąbka GOKI (UC242) Piszczałka mini trąbka GOKI (UC242)
Producent: Goki
Cena: 6,00 zł
zobacz więcej
Piszczałka ptaszek GOKI (61971) Piszczałka ptaszek GOKI (61971)
Producent: Goki
Cena: 9,90 zł
szt.
zobacz więcej

Instrumenty dzielą się na wiele grup. Mamy instrumenty strunowe szarpane, smyczkowe, klawiszowe, perkusyjne oraz dęte. Która z tych grup będzie posiadała najwięcej instrumentów odpowiednich dla dzieci? Trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wiele zależy od upodobań brzmieniowych dziecka. Jeżeli nie jesteśmy pewnie tego jaki instrument wybrać, wówczas dobrym pomysłem jest przejrzenie oferty instrumentów perkusyjnych lub dętych. W tych drugich, które zwane są również instrumentami dmuchanymi, znajdziemy wiele instrumentów, które na pewno spodobają się najmłodszym. Dobrym wyborem są przeróżne flety, również flety nosowe. Bardzo dobrą alternatywą dla fleta są także harmonijki ustne, które dostępne są w różnych tonacjach i kolorach, i które są bardzo dobrym instrumentem nie tylko dla dziecka, ale także dla dorosłego, który pragnie nauczyć się grać na tym instrumencie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl