Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Im więcej wiemy na temat muzyki, tym większą radość czerpiemy z jej słuchania. Sposobów na poszerzenie swojej muzycznej wiedzy jest wiele. Możemy iść do szkoły muzycznej, wynająć korepetytora, uczyć się z internetowych poradników, lub zaopatrzyć się w odpowiednie książki.
Ale w jaki sposób powinny rozpocząć naukę dzieci? Każda z powyższych metod również będzie odpowiednia dla najmłodszych, ale ciekawą alternatywą mogą być gry komputerowe. Gry to nie tylko machani mieczem czy strzelanie z pistoletu. Gry edukacyjne są bardzo pomocne, ponieważ nie nudzą, przynoszą radość, zostawiając jednocześnie dużą dawkę wiedzy. Przykładem gry muzycznej dla dzieci jest „Przybij rurkę”, która bazuje na popularnych bum bum rurkach. Dzięki grze nasza pociecha osłucha się z dźwiękami i tonacjami, a dodatkowo nauczy się grania prostych melodii stworzonych przez takie zespoły jak The Beatles, Abba czy Boney M. Jakby tego było mało, to bazę utworów można poszerzyć poprzez pobranie ich bezpośrednio ze strony producenta.

Gry

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl