Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Zastać gwiazdą rocka to marzenie nie jednego młodego chłopaka czy dziewczyny rozpoczynających naukę gry na gitarze elektrycznej. Jest to niewątpliwie instrument dla wszystkich tych, co chcą poruszać się w takich gatunkach muzycznych jak rock, jazz, funk, pop, disco, czy szeroko rozumianej muzyce rozrywkowej. Wśród gitar elektrycznych dominują dwa nurty, a raczej dwa typy gitar elektrycznych. To jest również ciągłe starcie dwóch potężnych producentów, którzy od lat konkurują ze sobą na światowym rynku. Gitara elektryczna Gibson, od którego to właśnie pochodzą gitary typu gibsonowskiego inaczej też nazywane Les Paul oraz gitara elektryczna Fender, od której to pochodzą gitary typu fenderowskiego nazywane stratocaster. Obydwa typy tych gitar różnią się przede wszystkim budową oraz rodzajem zastosowanych przetworników, co decydująco wpływa na ich brzmienie.

Gitara elektryczna dla początkujących adeptów taj sztuki musi być przede wszystkim dobrze dopasowana rozmiarowo. Rozmiar gitary dopasowuje się przede wszystkim pod względem wzrostu grającego. Dla starszej młodzieży podobnie jak i dla osób dorosłych dedykowany jest rozmiar 4/4. Natomiast dla młodszego pokolenia tj. dzieci w wieku 8-12 lat rozmiar 3/4. Dla tych najmłodszych odpowiednim rozmiarem będzie 1/2 a nawet 1/4. Oczywiście sama gitara elektryczna nam nie zagra bez wzmacniacza. Tak więc niezbędny będzie zestaw w skład którego wchodzić będzie gitara elektryczna + wzmacniacz.

Gitara elektryczna ENCORE E375 typ "Strat" rozmiar 3/4

Gitara elektryczna ENCORE E375 typ "Strat" rozmiar 3/4
Gitara elektryczna ENCORE E375 typ "Strat" rozmiar 3/4

Pełnowartościowa gitara elektryczna w rozmiarze 3/4 marki ENCORE dla najmłodszych miłośników gitarowego szaleństwa.

Cena: 630,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl