Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Jeżeli widzimy, że nasza pociecha czerpie radość ze słuchania muzyki, wówczas warto to wykorzystać i porozmawiać z dzieckiem na temat rozpoczęcia nauki gry na instrumencie. Nauka w przypadku dzieci przebiega inaczej niż w przypadku dorosłych, ponieważ dziecko musi spokojnie poznać świat dźwięków i tonacji, oraz powinno czerpać z nauki zabawę. Tylko w taki sposób muzyka może stać się jego pasją. Jednym z częściej wybieranych instrumentów dla dziecka są cymbałki, ale jeżeli zależy nam na tym aby instrument brzmiał lepiej, wówczas warto wybrać specjalne dzwonki.
Do wyboru mamy dzwonki na tubach, w które należy stuknąć, a także dzwonki przyciskane i potrząsane. Za pomocą tego instrumentu nasza pociecha nauczy się rozpoznawać różne wysokości dźwięków, a w dodatku będzie świetnie się bawiła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl