Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Dzwonki chimesy, to jedne z najpiękniej brzmiących instrumentów perkusyjnych. Gra na nich nie jest trudna i polega na przeciągnięciu pałeczką lub ręką po swobodnie wiszących metalowych rurkach. Tak wprawione w ruch metalowe rurki wywołują niecodzienny, bajkowy efekt. I właśnie z racji swoich wspaniałych walorów brzmieniowych instrument ten doskonale nadaje się do uzupełniania i wypełniania większego instrumentarium muzycznego. Perkusjonalia te można nabyć jako sam instrument lub w zestawie jako chimesy ze statywem w zależności od potrzeb.

Chimes instrument są zbudowane najczęściej z drewnianego drążka do którego podwieszane są za pomocą sznurków małe metalowe rurki. Ilość rurek może być różna i wahać się od kilku do nawet kilkudziesięciu. Brzmienie uzależnione jest przede wszystkim od tego z jakiego materiału zostały wykonane rurki. Do ich budowy najczęściej wykorzystuje się aluminium, szkło lub mosiądz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl