Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Muzyka jest taką dziedziną sztuki, którą każdy lubi. W końcu każdy z nas ma takie gatunki muzyczne, których słuchanie sprawia mu najwięcej radości. Z muzyką jest tak samo jak z innymi dziedzinami sztuki – im więcej rozumiemy, tym większą radość przynosi nam obcowanie z nią. Aby lepiej poznać muzykę, należy nauczyć się gry na jakimś instrumencie, a w tym celu należy zaopatrzyć się nie tylko w instrument, ale także w odpowiednie materiały do nauki. Możemy szukać poradników w sieci, ale wówczas jesteśmy narażeni na to, że zostaniemy wprowadzeni w błąd, ponieważ w internecie może pisać każdy. Warto szukać podręczników w formie książek. Podręczniki bardzo pomogą dziecku w nauce gry, ponieważ posiadają dużą ilość wiedzy i ćwiczeń, a dodatkowo są napisane w bardzo przystępnym języku, dzięki czemu dziecko wszystko zrozumie i bez tracenia czasu będzie mogło zabrać się za naukę.

CZYTAJ I SŁUCHAJ

CD "Kolędy" Arka Noego CD "Kolędy" Arka Noego
Cena: 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl