Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Bum Bum Rurki to instrument stosunkowo młody, przez co nie każdy o nim słyszał. Instrument ten szturmem zdobywa rynek instrumentów muzycznych. Co sprawia, że kolorowe rurki zdobywają taką popularność? Przede wszystkim jest to instrument niezwykle łatwy w użytkowaniu, ponieważ aby wydobyć dźwięk, wystarczy stuknąć rurką o coś lub uderzyć pałeczką w rurkę.
Do wyboru mamy różne zestawy różniące się między sobie tonacją i ilością rurek. Dobrym pomysłem jest zastosowanie niedrogich oktawatorów, które jeszcze bardziej zwiększają możliwości brzmieniowe. Bum Bum Rurki są doskonałym instrumentem dla dziecka, ponieważ za jego pomocą nasze pociechy będą dobrze się bawić i poznają świat dźwięków. Dodatkową zaletą rurek jest to, że może na nich grać kilka osób, dzięki czemu zabawa jest jeszcze weselsza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl