Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Keyboard - pierwszy instrument

Jeżeli nie chcemy na samym początku inwestować zbyt dużych funduszy w instrument, to keyboard edukacyjny jest najlepszą opcją. Wybierając instrument z tej grupy warto dość uważnie przysłuchać się jakości brzmiących próbek oraz zapoznać się z możliwościami jakie dany model oferuje. Obecnie wielu producentów już nawet w tych budżetowych keyboardach montuje funkcje, które kiedyś dostępne były tylko w aranżerach z wyższej półki. 

Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Rynek instrumentów dla dzieci rośnie w siłę, a coraz większa grupa producentów walczy o to, by na tym rynku zająć swoje miejsce. W kwestii instrumentów dla dzieci należy zwrócić dużą uwagę nie tylko na to, aby taki instrument dobrze brzmiał, ale także na to, aby był łatwy w obsłudze i od pierwszej chwili zainteresował najmłodszych. Do takich instrumentów niewątpliwie należą Bum Bum Rurki. Jest  to zestawy muzyczne rurek o różnej wysokości brzmienia, na których gra się za pomocą pałeczek. Ponieważ zasada grania na nich jest bardzo podobna do sposobu grania na dzwonkach, dlatego też nazywane są często bum bum rurki dzwonki.

Bum bum rurki w przedszkolu należą też do jednych z najbardziej ulubionych przez dzieci zestawów muzycznych. Ich konstrukcja sprawia, że na takim pojedynczym zestawie może grać jedno dziecko lub można taki zestaw podzielić na kilka części i zaangażować kilkoro dzieci. Bum bum rurki zestaw może występować w wersji diatonicznej lub chromatycznej, a jego cena uzależniona jest od ilości elementów.

Tego rodzaju instrument jest doskonałym pomysłem na prezent edukacyjny, który nie tylko będzie cieszył i bawił dziecko, ale i rozwijał jego wrażliwość muzyczną.

Bum Bum Rurki®

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl