Brak towaru na magazynie?

Jeśli produktu, który Cie interesuje, nie ma aktualnie na naszym magazynie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 357 73 31, pod którym udzielimy informacji, kiedy spodziewamy się dostawy i w jaki sposób można złożyć zamówienie.

Artykuły
Gwiezdne zabawy z Bum Bum Rurkami®

Każdy kto weźmie do ręki Bum Bum Rurki od razu zauważy, że każda z nich ma naklejkę z literą oznaczającą dźwięk oraz jej nazwą solmizacyjną. Na dodatek bez większych trudności możemy zagrać melodię ze śpiewnika Znane Piosenki, bo tam każda nuta ma konkretny kolor.

Pytanie co dalej? Czy jesteśmy skazani tylko na granie melodii? A jak ktoś nie radzi sobie z równym graniem to powinien zrezygnować z zabawy Bum Bum Rurkami czy nie?

Nie jest odkryciem, że muzyka składa się z dźwięków, jednak odkryciem jest poznawanie dźwięków o najróżniejszych barwach. Dobra muzyka musi nam się przecież podobać zarówno pod kątem kompozycyjnym, jak i brzmieniowym, dlatego tak ważnym jest szukanie nowych brzmień.
Dzieci są szczere i nie będą udawać, że dźwięk danego instrumentu im się podoba, jeśli tak nie jest. Właśnie dlatego warto podczas wyboru instrumentu dla dziecka zastanowić się nad czymś więcej niż zabawkowym tamburynem. Bardzo dobrym wyborem są dzwonki, ponieważ gra na nich jest bardzo łatwa, więc nie sprawi trudności najmłodszym. Dodatkowo dzwonki są bardzo dobrym narzędziem do nauki odstawowych tonów. Do wybory mamy przeróżne instrumenty, takie jak dzwonki blaszane, przyciskane, na tubach, na rączkach, a każdy z tych rodzajów brzmi inaczej, i każdy może zainteresować swoim brzmieniem naszą pociechę.

Dzwonki 10-tonowe Dzwonki 10-tonowe
Producent: Goldon
Cena: 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dzwonki 10-tonowe Dzwonki 10-tonowe
Producent: Goldon
Cena: 490,00 zł
zobacz więcej
Dzwonki pentatoniczne Dzwonki pentatoniczne
Producent: Goldon
Cena: 260,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl